McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VN Njemačke - Hockenheim

Ići dole 
+2
..::Girl::..
Ayrton
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pobjednik je...
Lewis Hamilton
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap50%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Kimi Raikkonen
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap25%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Felipe Massa
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Heikki Kovalainen
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap25%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Robert Kubica
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fernando Alonso
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
netko drugi
VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:26 am

welcome! Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Novi član
Novi član



Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:44 am

Ayrton ::
. ::
Utrku sam gledao u jednom kaficu, jer sam tu nedjelju bio na moru ! I nisam je mogao pogledati do kraja, jer mi je tlak bio na 300 ...
+ umalo da se pobijem s nekim Švabom ! Je.. ga Hamilton ... Very Happy

Uh mogu misliti kako je moćno na moru gledat utrku Very Happy a prijatelju i ja sam ljut što Kimiju ne ide, ali Hamiltonu se ipak mora čestitat na pobjedi Clap

BTW: evo mog Mostarca točkice, pozdrav prijatelju i da jednu mi Pivo

Ma prije bi jezik pregrizao, nego mu cestitao na pobjedi ! Necu i gotovo ...

P.S. Girl i Ayrton, hvala vam na upucenim zeljama dobrodoslice !
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 2:49 am

Evo i mene na forum nakon 100 godina What a Face Nisam gledao utrku live ali sam skinuo sa torrenta pa pogledao.McLaren je u nevjerovatnoj formi kao i Hamilton.drago mi je sto su se u Mclarenu odlucili da sad daju Hamiltonu status prvog vozaca jer Kovalainen bi se jako tesko ukljucio u borbu za prvaka ove sezone.Koliko mi se cini u Ferrariu su se odlucili za massu i ako nema mnogo razlike u bodovima izmedju Kimija i Masse.Kovalainen se mora jos popraviti da se ukljucimo u borbu za konstruktore.BMW je malo popustio ali konstantno uzimaju bodove tako da ih do kraja vidim kao jake konkurente u borbi za konstruktore.Kovalainena vidim iduce sezone mnogo jakog jer sam ubjedjen da ce konkuristati za naslov prvaka ali da ne idem daleko u buducnost... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Icon_minitimePon Jul 28, 2008 1:54 am

McMax ::
drago mi je sto su se u Mclarenu odlucili da sad daju Hamiltonu status prvog vozaca jer Kovalainen bi se jako tesko ukljucio u borbu za prvaka ove sezone.
Ron kaže da još nisu.Kao i do sada će izgleda,ako Kova izgubi i teoretsku šansu onda se posvetiti Lewisu u kompletnoj taktici.Prošlu ga je propustio zato što je radio bolje vrijeme i uzeo bi ga svakako a samo dragocjeno vrijeme izgubio,dok pretprošlu nije jer su tu bila obadvojica.Ali po meni treba pametno raditi jer se dugo čeka na titulu a Ferrarijeve sve titule od 2000. su osvojene uz pomoć timskih odredbi.Nije 2002. i 2004. jer je bila totalna dominacija ali je čak i tada timskih odredbi kod njih bilo No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Sponsored content





VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VN Njemačke - Hockenheim
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: GP Vikend-
Skoči na: