McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VN Njemačke - Hockenheim

Ići dole 
+2
..::Girl::..
Ayrton
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pobjednik je...
Lewis Hamilton
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap50%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Kimi Raikkonen
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap25%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Felipe Massa
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Heikki Kovalainen
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap25%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Robert Kubica
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fernando Alonso
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 0% [ 0 ]
netko drugi
VN Njemačke - Hockenheim Vote_lcap0%VN Njemačke - Hockenheim Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 12:21 am

Ovog vikenda počinje drugi dio sezone Formule 1 sa utrkom za VN Njemačke koja se vozi na stazi Hockenheim. Kao što većina znaju Njemačka je ostala sa samo jednom utrkom u kalendaru, pa se tako naizmjenično redaju Nurburgring i Hockenheim.

Dužina staze: 4.574km
Ukupno krugova: 67

Pobjedničko postolje 2006 - Hockenheim

1. M. Schumacher - Ferrari
2. F. Massa - Ferrari
3. K. Räikkönen - McLaren

Pole Position 2006 - 1. K. Räikkönen - McLaren - 1:14.070s
Rekord kruga - K.Räikkönen - Mclaren - 1:13780s (2004)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 12:23 am

Evo jedna tema za malo diskusije o VN Njemačke. Ja sam glasao za Kovalainena, prošli put je uspio odvesti Pole vrijeme, ali sve pokvari kiša. Možda ovog puta sve legne na svoje mjesto.

Nadam se da će i Kimi prekinuti niz loših utrka u zadnje vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 12:35 am

Glasah za Raikkonena. Bit će nabrijan sada kao prosle sezone. Trudit će se, dat će sve od sebe. Ako ne pobjedi on, pobjedit će Hamilton il Massa. Ne znam, u Hekkija sve više sumnjam Neutral

Bude li kiše sve se svodi na Raikkonena i Hamiltona, mada bih svakako voljela da se od nekud pojavi Alonso Smile Koliko god ga ja mrzila sad mi fale te njegove borbe i pobjede. Da, zato jer je on bio jedini pravi protivnik Kimiju. Sve bih dala za duel Raikkonen-Alonso u Ferrariju no ništa od toga. a bome ne znam, ni kako bi to uspjelo Laughing

Sve u svemu idemo Raikkonen! bravo
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 10:48 am

Glasao sam za Hamiltona.Nakon pobjede na svojoj "domaćoj" stazi u Britaniji,opet se vratio u formu.Manji je pritisak na njemu a svaki bod je u nastavku sezone bitan.Nadam se da će u Njemačkoj uzeti 10 bodova Cool Da jos Kovalainen bude drugi ili bar teći,bio bi presrećan Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 2:06 pm

Shocked Shocked Shocked

VN Njemačke - Hockenheim Sd1ai2

VN Njemačke - Hockenheim Sd2sw1
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 3:52 pm

Prva slika:
Stefano Domenicali: kada ode Kimi nema ko da nam vozi ako kiša padne!
Anthony Hamilton: kako vam ja tu mnogu pomoći?
Stefano Domenicali: hoce li Hamilton da vozi za nas?
Anthony Hamilton: hoce kao što je i Mika kada ste ga zvali u Maranelo na razgovor...

Druga slika:
Stefano Domenicali: *ebi ga onda odo' ja pokisnu!
Anthony Hamilton: 'ajde u zdravlje!
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 4:42 pm

hahha Laughing Nema do Kimija Smile

2.trening
Kod:
Pos  Driver        Team                    Time              Laps
 1.  Hamilton      McLaren-Mercedes    (B)  1:15.025            37
 2.  Massa        Ferrari            (B)  1:15.722  + 0.697  31
 3.  Raikkonen    Ferrari            (B)  1:15.760  + 0.735  34
 4.  Kovalainen    McLaren-Mercedes    (B)  1:15.990  + 0.965  37
 5.  Webber        Red Bull-Renault    (B)  1:16.017  + 0.992  25
 6.  Alonso        Renault            (B)  1:16.230  + 1.205  38
 7.  Rosberg      Williams-Toyota    (B)  1:16.355  + 1.330  41
 8.  Kubica        BMW Sauber          (B)  1:16.363  + 1.338  36
 9.  Heidfeld      BMW Sauber          (B)  1:16.377  + 1.352  40
10.  Coulthard    Red Bull-Renault    (B)  1:16.378  + 1.353  35
11.  Vettel        Toro Rosso-Ferrari  (B)  1:16.422  + 1.397  41
12.  Trulli        Toyota              (B)  1:16.530  + 1.505  45
13.  Button        Honda              (B)  1:16.542  + 1.517  38
14.  Barrichello  Honda              (B)  1:16.677  + 1.652  28
15.  Piquet        Renault            (B)  1:16.734  + 1.709  42
16.  Glock        Toyota              (B)  1:16.781  + 1.756  44
17.  Nakajima      Williams-Toyota    (B)  1:16.829  + 1.804  21
18.  Bourdais      Toro Rosso-Ferrari  (B)  1:16.860  + 1.835  14
19.  Sutil        Force India-Ferrari (B)  1:17.008  + 1.983  39
20.  Fisichella    Force India-Ferrari (B)  1:17.047  + 2.022  37
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 4:45 pm

Ovaj zadnji krug Hamitona je čudo, al sam sigurna da je bio totalno lagan, to uviejk radi na kraju treninga. Kimi nekako zatajan i onda na kraju malo pojačao, a imao je goriva dosta 100%, pratila sam Smile
Nije strašno, očekujem dvoboj Kimija, Hamitlona i Masse. Ukoliko bude kiše samo Hamiltona i Kimija. Nadam se jednom sparnom danu.. Cool

Kovalainen nešto tih, Vettel je čudo Yahoo bit će od njega dobar vozač
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 5:47 pm

I ja se nadam da neće biti kiše.McLareni su odvezli par krugova više od Ferrarijevih vozača,ali ovih skoro sedam desetinki zaostatka Masse u odnosu na Hamiltona sigurno će upaliti crveno svjetlo u Ferrarijevom taboru.Kovalainen i Raikkonen su mislim imali malo više goriva te simulirali trku,jer sekunda razlike,čisto sumljam da je Hamilton toliko brži.No vidjećemo sutra na treningu i kvalifikacijama Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 6:08 pm

Mclaren, točnije Hamilton nastavljaju tamo gdje su stali na Silverstoneu. Nisam gledao treninge, ali po vremenima Lewis je jako brz, dok Kimi često zna biti nešto slabiji na ovim treninzima, ima svoj program rada, samo je važno da nema nikakvih problema koji bi mu poremetili taj program.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 6:36 pm

Kao što sam na portalu rekla, s ovolikom razlikom je Hamilton osvojio pole u kanadi i svi su ostali u čudu no u utrci znamo što se počelo dešavat. Standardno Kimi Raikkonen, nakon par krugova počne skidat vremena.. I prošao ga je samo što se ovaj potom zabio u njega
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 6:44 pm

Hakkinen ::
Prva slika:
Stefano Domenicali: kada ode Kimi nema ko da nam vozi ako kiša padne!
Anthony Hamilton: kako vam ja tu mnogu pomoći?
Stefano Domenicali: hoce li Hamilton da vozi za nas?
Anthony Hamilton: hoce kao što je i Mika kada ste ga zvali u Maranelo na razgovor...

Druga slika:
Stefano Domenicali: *ebi ga onda odo' ja pokisnu!
Anthony Hamilton: 'ajde u zdravlje!
Laughing

Rollinglaugh lud si Rollinglaugh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePet Jul 18, 2008 6:57 pm

A dobro sad to za Kanadu, ja sam isto tad bio uvjeren da Lewis nije toliko brži od Kimija koliko se činilo nakon kvalifikacija, ali ovo je sasvim druga staza, domaća Mercedesova, pa prema tome nije čudo što je Mclaren brz.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSub Jul 19, 2008 7:06 pm

affraid kakva forma Mclarena ovog vikenda, kako su brzi, još ostaje samo da potvrde sve na utrci, a ako budu i na njoj ovako brz, onda je Hamilton veliki favorit za osvajanje naslova, iako je za mene još uvijek to Kimi, ali danas je nešto bio skroz slab.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSub Jul 19, 2008 8:24 pm

Hamilton će biti jak do samog kraja i onda kad bude trebao biti najjači stiskat će gumbiće po volanu Rollinglaugh ok, ok, nemojte mi zamjeriti alien

Sutra će biti koma za Kimija, kad će pobijediti više, umorila sam se od čekanja Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSub Jul 19, 2008 11:51 pm

Iskreno bio sam navijač Kimija punih 5 godina.Nakon odlazka Mike zbog njega sam nastavio pratiti trke.Ovaj Kimi nije onaj stari.Nesto se desava Neutral Mozda sam paranoičan ali mislim da Kimija sabotiraju u Ferrariju.Previse toga ide u korist Masse,da bi bilo slučajno.Kimi je za Massu profesor vožnje.Kada je odgurnuo onog novinara vidjeo sam da je Kimi jako isfrustriran.On je takav,nece izjavljivati po novinama ništa ali će sve držati u sebi.Puklo je nakon onog incindenta sa novinarom.A i njegove izjave kako će na kraju ugovora 2009. napustiti F1,govore mnogo o trenutnom stanju Raikkonena.Mislim da je greska sto je otisao u Ferrari.Bio je miljenik ekipe i Hamiltonu bi bilo jako tesko pored njega.Siguran sam da bi prosle godine isto uzeo naslov vozeći i za McLaren.Mislim da je Massa vozač broj jedan u Ferrariju i da je to razlog Kimijevih frustracija,no vrijeme ce potvrditi moje pretpostavke.

Što se tiče kvalifikacija,McLaren je u top formi.Nakon trke vidjećemo jesu li stvarno pretekli Ferrari po performansama.Ja mislim da jesu,ali biću siguran tek nakon pobjede na trci Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 12:28 am

Hakkinen ::
Iskreno bio sam navijač Kimija punih 5 godina.Nakon odlazka Mike zbog njega sam nastavio pratiti trke.Ovaj Kimi nije onaj stari.Nesto se desava Neutral Mozda sam paranoičan ali mislim da Kimija sabotiraju u Ferrariju.Previse toga ide u korist Masse,da bi bilo slučajno.Kimi je za Massu profesor vožnje.Kada je odgurnuo onog novinara vidjeo sam da je Kimi jako isfrustriran.On je takav,nece izjavljivati po novinama ništa ali će sve držati u sebi.Puklo je nakon onog incindenta sa novinarom.A i njegove izjave kako će na kraju ugovora 2009. napustiti F1,govore mnogo o trenutnom stanju Raikkonena.Mislim da je greska sto je otisao u Ferrari.Bio je miljenik ekipe i Hamiltonu bi bilo jako tesko pored njega.Siguran sam da bi prosle godine isto uzeo naslov vozeći i za McLaren.Mislim da je Massa vozač broj jedan u Ferrariju i da je to razlog Kimijevih frustracija,no vrijeme ce potvrditi moje pretpostavke.
bojim se da je ovo istina.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 5:30 pm

Kakva pobjeda Hamiltona Clap umalo ga njegov sopstveni tim ne ukopa, ali se izvuko, uz malu pomoć Kovalainena, ali OK, u ovom dijelu sezone kad je Kova ispao iz utrke za naslov, mislim da je to u neku ruku sasvim očekivano.

Kimi, jako težak i mučan vikend, ali opet više nego solidna vožnja uz nekoliko sjajnih pretjecanja na stazi.

A Massa affraid ljudi je li on 100% Brazilac, ja se ne bih kladio Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePon Jul 21, 2008 1:35 pm

Hamiltonu svaka čast. Najjači je. Dance
Massa se već ionako naviknuo da ga McLarenov vozač pretiče nekoliko krugova prije kraja utrke. Very Happy
A Kimi definitivno nije onaj stari... kao da mu fali motivacije. Sreća pa sam ga brzo prebolio nakon odlaska iz McLarena. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePon Jul 21, 2008 8:22 pm

Hamilton je bukvalno oduvao konkurenciju u Njemackoj.Momak jednostavno rastura.VN Mađarske bi trebala da leži srebrnim strijelama Smile Mora se više ta titula uzeti,čekamo je od 99-te... Nadam se da će tim zadržati konstantnost i biti još bolji na idućim trkama. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimePon Jul 21, 2008 9:39 pm

Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 10:06 pm

..::Girl::.. ::
review njemačke Smile

http://www.viddler.com/explore/Girl_f1fan1/videos/13/

Odličan video, svaka čast Girl bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:03 am

Nazad na vrh Ići dole
.
Novi član
Novi član



Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:11 am

Utrku sam gledao u jednom kaficu, jer sam tu nedjelju bio na moru ! I nisam je mogao pogledati do kraja, jer mi je tlak bio na 300 ...
+ umalo da se pobijem s nekim Švabom ! Je.. ga Hamilton ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:23 am

. ::
Utrku sam gledao u jednom kaficu, jer sam tu nedjelju bio na moru ! I nisam je mogao pogledati do kraja, jer mi je tlak bio na 300 ...
+ umalo da se pobijem s nekim Švabom ! Je.. ga Hamilton ... Very Happy

Uh mogu misliti kako je moćno na moru gledat utrku Very Happy a prijatelju i ja sam ljut što Kimiju ne ide, ali Hamiltonu se ipak mora čestitat na pobjedi Clap

BTW: evo mog Mostarca točkice, pozdrav prijatelju i da jednu mi Pivo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
Sponsored content





VN Njemačke - Hockenheim Empty
PočaljiNaslov: Re: VN Njemačke - Hockenheim   VN Njemačke - Hockenheim Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VN Njemačke - Hockenheim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: GP Vikend-
Skoči na: