McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Empty
PočaljiNaslov: Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."   Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Icon_minitimeUto Jun 12, 2007 5:17 pm

Fernando Alonso ovu je sezonu započeo sjajnim rezultatima. Nakon šest utrka, Španjolac ima dvije osvojene pobjede, te po jedno drugo i treće mjesto, što mu je, naposljetku, uz po jedno peto i sedmo mjesto, osiguralo čak 40 bodova.

Međutim, impresivni rezultati momčadskog kolege, Lewisa Hamiltona, koji je u šest nastupa osvojio jednu pobjedu, četiri druga i jedno treće mjesto, donekle su zasjenili ovogodišnje uspjehe dvostrukog aktualnog svjetskog prvaka. Cijelu situaciju dodatno su pogoršali britanski mediji koji, očekivano, u središte pozornosti stavljaju nacionalnog heroja, Hamiltona, koji trenutno vodi u ukupnom poretku vozača s osam bodova prednosti u odnosu na Fernanda.

"Pa, od samog početka se ne osjećam u potpunosti ugodno," rekao je Alonso u razgovoru na španjolskom radiju. "Imam britanskog momčadskog kolegu u britanskoj momčadi i on obavlja sjajan posao, te znamo da sva podrška i pomoć odlazi njemu. To sam shvaćao od početka."

"Ali, ne žalim se. Pobijedio sam u dvije od šest utrka, završio sam na podiju četiri puta i imam 40 bodova koji će mi, naposljetku, omogućiti da se borim za naslov prvaka."

Nezadovoljan britanskim medijima, Alonso je dodao: "Ti isti novinari i novine, da je sigurnosni automobil izašao u 23., a ne u 24. krugu kada Hamilton ne bi imao dovoljno goriva za još jedan krug, ne bi mogli reći ništa. Španjolski mediji imaju više poštovanja od britanskih."

Izvor F1.cro
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."   Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Icon_minitimeUto Jun 12, 2007 5:18 pm

Samo sam čekala ovaj trenutak, evo čini se došao je...
Počinje kukanje confused
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."   Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 11:48 pm

..::Girl::.. ::
Samo sam čekala ovaj trenutak, evo čini se došao je...
Počinje kukanje confused
to su novinari zakuhali Evil or Very Mad Alonsu je sigurno krivo sto je Hamilton bolji ali 90% svega sto je pisalo i sto ce pisati su Paper novinari izmislili!
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."   Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Icon_minitimePon Jun 18, 2007 1:47 pm

McMax ::

to su novinari zakuhali Evil or Very Mad Alonsu je sigurno krivo sto je Hamilton bolji ali 90% svega sto je pisalo i sto ce pisati su Paper novinari izmislili!
Sam Ron Dennis je rekao da bi Britanski i Spanski novinari trebali prestati uvelicavati izjave Alonsa i Hamiltona.
To sto je Alonso navodno pricao da Lewisa forsiraju jer je Britanac,ja bi samo dodao da je i Coulthard bio Britanac a Hakkinen je postao sampion i ostvario vise pobjeda jer je bio bolji vozac od Davida.Naravno i Kimi je bio mnogo uspjesniji od Davida Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Sponsored content





Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."   Alonso:"Ne osjećam se ugodno..." Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alonso:"Ne osjećam se ugodno..."
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alonso u Hondu?
» Alonso ipak ide u Reno

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: