McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Alonso u Hondu?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 11:32 pm

nakon što je napustio mclaren vjerujem da su svi mclarenci bili sretni, jer i ja sam Dance i sada navodno alonso ode u hondu...



Fernando Alonso proveo je dan u Hondinoj tvornici u Brackleyu, njemački mediji donose.
Sport Bild donosi kako je Alonso, koji još uvijek nema svoju momčad nakon raskola sa McLarenom, blizu sporazuma sa japanskom Hondom, u kojoj je tehnički direktor Ross Brawn.

Španjolac je po navodima Sport Bilda ovog tjedna proveo dan u Hondinoj tvornici u Brackleyu, gdje su mu navodno uzete i mjere za izradu sjedala u bolidu.

Mediji dodaju kako će Alonso zamijeniti Rubensa Barrichella, koji će otići u Super Aguri.

Alonsov menadžer, Luis Garcia Abad, danas nije bio dostupan.

velika-nagrada.hr
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:21 am

Treba njemu da uzmu meru za glavu,kakav kokpit Very Happy Sto se mene tice ja sam srecan sto je otisao.daleko mu kuca bila.Smatrao sam da je dobar vozac,ali ove sezone je pokazao pravo lice.gde god da ode taj lik ce ostati isti.onako ispljuvati svoju ekipu e to moze samo idiot poput Alonsa.nece on dugo ni u hondi Wink
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:25 am

vjerovatno godinu dana, i onda se spominje nešto da bi se uvalio u ferrari 2009. s kimijem...
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:48 am

Da svasta se prica,ali cisto sumljam da ce neki jaci tim da dopusti sebi da mu taj lik urusi ugled.Setimo se sta je pricao protiv Renaulta,pa ove godine protiv McLarena.Ja licno mislim da nema sanse u Ferrariu,kao ni u Williamsu i BMW-u.Renault ga zeli ali samo zbog para koje je ponudio onaj biznismen iz Brazila.Mislim da se radi o 90.000.000 $
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:51 am

Da, zamrzila sam Alonsa jos više kad je prešao u McLaren i znala sam da će ovako završiti...i uopće mi nije žao, drago mi je!
A bome ne znam tko ga još treba..njemu treba timski bit vozač poput fisichelle inače počne plakanje..
Nazad na vrh Ići dole
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 3:29 am

Alonso u Hondu scratch nadam se da je istina,covjek je gubitnik

@ko hoce pumo hoce i malo
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 4:17 pm

Nebi se zacudio da ga vidim u Ferrariju 2009.Ipak je Alonso za njih odradio posao kada je poslao FIA-i one dokumente.Vjerujem da ce u Hondu ako mu nude jednogodisnji ugovor(i to je dokaz da zeli da bude slobodan 2009),sto dalje implicira da ce u crvene...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 4:58 pm

Honda demantirala Alonsov dolazak

Glasnogovornik Honde demantirao je dolazak Fernanda Alonsa u njihovu momčad.
Španjolac je po navodima Sport Bilda ovog tjedna proveo dan u Hondinoj tvornici u Brackleyu, gdje su mu navodno uzete i mjere za izradu sjedala u bolidu.

Glasnogovornik Honde je rekao: "Fernando nije posjetio našu tvornicu, a Honda je potvrdila svoje vozače za 2008. sezonu."

velika-nagrada.hr
Nazad na vrh Ići dole
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 3:47 am

Kada je pocela prica da ce Ros B preci u Hondu oni su isto tako demantovali a on stvarno zavrsi tamo.Licno bih volio da Alonso vozi Hondu nego Reno.Da vidimo kako ce se ponasati kada Hondin motor plane skoro svake utrke Clap
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 8:00 pm

mikah ::
Kada je pocela prica da ce Ros B preci u Hondu oni su isto tako demantovali a on stvarno zavrsi tamo.Licno bih volio da Alonso vozi Hondu nego Reno.Da vidimo kako ce se ponasati kada Hondin motor plane skoro svake utrke Clap
Dobro si rekao.Isto je bilo sa Rosom,pa je zavrsio tamo.Vjerujem da ce i Alonso sigurno u Hondu.Za razliku od Renoa,oni mu nude jednogodisnji ugovor a i pitanje je kako ce Renault zavrsiti sa ovom spijunazom.Ako ima pravde,pasce kazna iste tezine za Reno kao sto je McLaren kaznjen.Flavio je trazio belaja sa svojim huskanjem protiv McLarena i dobio ga je.

btw.
Jeste li se zapitali otkud Ros Brawn u Hondi u kojoj su Stepney(njegov prvi covjek iz Ferrarija) i Mike bili odmah zaposleni u Hondi u vrijeme spijunske afere,pa su kasnije iz Honde zbog straha od kakve istrage otpustili obadvojicu.Izgleda da je to dogovoreno ranije,da se ovaj "trio" nadje iduce sezone u Hondi sa dokumentaciom Ferrarija kao i McLarena.No medijska kampanja crvenih je dovela do kaznjavanja McLarena a ja sam ubijedjen da su dokumenti u Hondi danas i da ce zahvaljujuci njima Honda sklopiti dobar bolid... Jos ako pogledamo da tu dolazi Alonso koji je predao dokumente zbog kojih je kaznjen McLaren,a Alonso direktno dobijao informacije od Mike-a Question Meni tu nesto mnogo smrdi u cijelom ovom desavanju oko Honde,zaposlenih i prelaska Alonsa tamo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 8:21 pm

Hakkinen ::

Jeste li se zapitali otkud Ros Brawn u Hondi u kojoj su Stepney(njegov prvi covjek iz Ferrarija) i Mike bili odmah zaposleni u Hondi u vrijeme spijunske afere,pa su kasnije iz Honde zbog straha od kakve istrage otpustili obadvojicu.Izgleda da je to dogovoreno ranije,da se ovaj "trio" nadje iduce sezone u Hondi sa dokumentaciom Ferrarija kao i McLarena.No medijska kampanja crvenih je dovela do kaznjavanja McLarena a ja sam ubijedjen da su dokumenti u Hondi danas i da ce zahvaljujuci njima Honda sklopiti dobar bolid... Jos ako pogledamo da tu dolazi Alonso koji je predao dokumente zbog kojih je kaznjen McLaren,a Alonso direktno dobijao informacije od Mike-a Question Meni tu nesto mnogo smrdi u cijelom ovom desavanju oko Honde,zaposlenih i prelaska Alonsa tamo...
uffffffffffffff, svaka čast što si primjetio Clap
dobro razmišljanje, meni nije bas palo napamet pale
Nazad na vrh Ići dole
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 10:33 pm

scratch Plan je bio da ova dvojica Mike C i N Stepney zavrse u Hondi.Stepney se nekoliko puta sastajao sa Nik F da bi im se na jednom od sastanaka pridruzio i Mike,tacnije na Londonskom aerodromu(kada je gongula pocela oko spijunaze Nik je priznao da se susreo sa ovom dvojicom i da je Stepney dosao u drustvu Mike)Kada je prica pocela da kruzi da Alonso pregovara sa Toyotom na jednom od tih sastanaka Alonso im je trazio da dovedu Ross B u tim,a ustvari stvarna slika je Honda sve se vrtilo oko nje mada jos stvarno ne znamo hoce li Alonso zavrsiti tamo.Ako zavrsi onda cemo moci reci da je to to.

Ross+Mike+Stepney+Alonso=Hondin dream tim (mozda bude 50%ostvaren)
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 3:56 am

Sada se sve polako kristalizuje i izlazi na cistinu.Secam se svih tih izjava i desavanja ali sam iskreno vecinu bio vec zaboravio.Kada pogledam sada na celu tu situaciju sve ima smisla.Verujem da ce Alonso zavrsiti u Hondi i ako se danas pojavila spekulacija da Alonso pregovara da se vrati u McLaren na jednu sezonu pale Verujem da se radi samo o medijskoj propagandi.Nedaj Boze da se taj idiot vrati u McM No
Nazad na vrh Ići dole
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 5:29 am

Da se vrati u Mclaren....nije to Reno Evil or Very Mad Kako god da bude nece mu biti bas zanimljiva sezona,gdje god da ode gutace dim i prasinu,to je zasluzio.
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 1:55 pm

ma da, glupost, nema sanse da se vrati u mclaren
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitimePet Dec 07, 2007 2:34 am

Demantovano je to.Nemam pojma kako mogu u opste i pisati o tome,jer su sanse da se takvo nesto desi ravne nuli Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Sponsored content





Alonso u Hondu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alonso u Hondu?   Alonso u Hondu? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alonso u Hondu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alonso ipak ide u Reno

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: