McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain Empty
PočaljiNaslov: McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain   McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain Icon_minitimePet Apr 13, 2007 1:30 am

Nakon dvostruke pobjede u Maleziji, tim McLaren-Mercedes je preuzeo vodstvo u konstrukterima, a Fernando Alonso u poretku vozača. Samo sedam dana kasnije je ponovo utrka, a ove godine ćemo ukupno pet puta gledati Formulu-1 vikend za vikendom.

"Nakon moje prve pobjede za McLaren-Mercedes, ne mogu da dočekam svoju sljedeću utrku. Atmosfera u timu je odlična, svi smo nestrpljivi, ne možemo dočekati da se ponovo popnemo na najvišu stepenicu podijuma. Staza u Bahrainu je slična kao u Maleziji, široka i ima dovoljno mjesta za prestizanje. Ali ako skreneš sa idealne linije, postaje vrlo klizavo, zbog pijeska koji se nalazi sa strane. Prošle godine sam pobjedio, a ove ću dati sve od sebe, da to ponovim sa novim timom McLaren-Mercedesom.", rekao je Fernando Alonso na konferenciji za novinare.

"Dva puta na podijumu, to je više nego sam očekivao.", rekao je novajlija godine Lewis Hamilton iz McLaren-Mercedesa. "Bahrain je prva staza ove godine na kojoj sam vozio. Prošle godine sam tu pobijedio u Formula 3 seriji. Staza mi je totalno zanimljiva i rado vozim ovdje.", dodao je na kraju Hamilton.

McLaren-Mercedes je imao odličan start ove sezone, očekivanja su velika, ali svi znamo da se Ferrari ne povlači tako lako. A to nam obećava jednu vrlo napetu sezonu

idemo po pobjedu Pehar
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain   McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain Icon_minitimePet Apr 13, 2007 3:41 am

ferrariju dupla Divv
Nazad na vrh Ići dole
 
McLaren Mercedes putuje opušteno u Bahrain
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Osvrt na sezonu - McLaren Mercedes 2007.
» Willy Webber: Rosberg ide u McLaren
» mclaren avatari
» McLaren Vs Ferrari

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: