McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Willy Webber: Rosberg ide u McLaren

Ići dole 
+3
..::Girl::..
Mobil1
Hakkinen
7 posters

Bolja opcija za McLaren je:
Kovalainen
Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Vote_lcap50%Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Rosberg
Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Vote_lcap50%Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 6
 

AutorPoruka
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 4:40 am

Citat :
Menadžer Michaela Schumachera Willy Webber kaže da će njegov sunarodnjak Nico Rosberg 2009. godine biti vozač McLarena. Webber, koji je takođe menadžer i Williamsovog test vozača Nicka Hulkenberga, takođe Njemca, rekao je za Sport Bild da će Rosberg zamjeniti Heikkija Kovalainena na kraju ove godine.

"Rosberg u ugovoru sa Williamsom ima klauzulu koju Willams sigurno ne može da ispuni."

Webber tvrdi da po toj klauzuli Rosberg može da ode iz Williamsa ukoliko tim na kraju 2008. ne bude plasiran među prva četiri tima u konkurenciji konstruktora. Engleski tim je trenutno šesti, sa samo 7 bodova osvojenih u posljednjih osam trka.

"Rosberg će u McLarenu zamjeniti Kovalainena, koji će se vratiti u Reno."

Šta mislite,ima li šta od ovoga?
Po meni bi se ovakav razvoj situacije lako mogao desiti.Kovalainen se nije nešto pokazao do sada,a Rosberga koliko sam čuo hoće i iz Mercedesa (konkretno Norbert Haug).Znam da je htjeo Sutila za ovu godinu,ali nisu ga uspjeli dobiti.Iz Mercedesa izgleda hoće jednoga Njemca u timu Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Mobil1
Novi član
Novi član
Mobil1


Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.07.2008

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 6:04 am

mislim da webber hoce da naglasi kako je nico slobodan za iducu sezonu i samim tim da do znanja upravi mclarena da mogu racunati na njega.ja bi vise volio da ostane heikki.vjerujem da ce se popraviti.glasao sam da je on bolja opcija.pozdrav svima na forumu
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 3:30 pm

Ja sam glasala za Heikkija. Heikki je nešto čemu sam se i nadala da će biti u McLarenu. Da, istina, zato što je Finac. Istina je da sam očekivala više od njega od ove sezone, no tko zna možda bi rosberg bio bolji. Bit će mi žao ako Heikki ode
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 7:02 pm

Ja sam glasao za Rosberga, iako mi je draži Heikki Very Happy

I Heikki i Nico su odlični vozači.

Ali Nico je još uz to Nijemac i iza njega će stajati Mercedes, pa bi zato mogao imati neke prednosti u odnosu na Heikkia koji samo onako šuti i radi, strpljivo, zna da je dovoljno dobar i čeka da sve legne na svoje mjesto, dok bi Mercedes gurao Nicu malo više, brinuo se oko njega i tako te stvari, puno mu više pružio u prilagođavanju novom timu.

Naravno da je Mclaren pružio sve i Heikki, ali ipak se sad trenutno puno toga vrti oko Lewisa, a ako Nico dode Mercedes će se vjerovatno okrenuti dosta Rosbergu.

Ali to može biti mač sa dvije oštrice.

btw: pozdrav Mobil1 bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 7:34 pm

Mika je prije par mjeseci izjavio da Kovi treba jedna pobjeda da se malo trgne i dobije samopouzdanja.Nadam se da će pobjediti i trgnuti se malo.Nekako zaspe dok vozi.Na prvoj trci je imao velike šanse za prvu pobjedu,ali onaj SC sve poremeti.Vidjeli smo par situacija,kao ona u Australiji kada je pretekao Alonsa pa pogrijesio na ciljnoj ravnini.Djeluje mi kao da je Heikki stalno pod velikim pritiskom.A iskreno nemam pojma kakav su ugovor napravili sa Renaultom u vezi Kovalainena.U svakom slucaju ako Kova ovako nastavi,Rosberg bi definitivno bio bolje rjesenje,jer McLaren gubi mnogo bodova u konstruktorima zbog Kovalainenove lose forme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 1:47 pm

Koviju se neke stvari nisu poklopile u prvom dijelu sezone, ali siguran sam da se radi o jednom odličnom vozaču. Možda nije brz kao Hamilton, ali je sigurno bolja opcija za McLaren od Alonsa... sjetimo se samo koliko su si lani bodova međusobno uzeli Alonso i Hamilton... Paper
Ipak, volio bih vidjeti Rosberga u McLarenu, pogotovo zato jer si je jako dobar s Hamiltonom, i mislim da je sjajan vozač.
Nazad na vrh Ići dole
R41nm4kER
Novi član
Novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.07.2008

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 9:35 pm

Ne vidim razlog zasto bi se Kovalainen menjao vec na kraju ove sezone.Ne treba zaboraviti da mu je ovo tek druga sezona u f1.
Imao je puno pehova ove sezone, ali za vecinu nije kriv tako da se ne mogu dovoditi u pitanje njegovi vozacki kvaliteti.Za sada ima punu podrsku tima i mislim da niko ne razmislja o promeni vozacke postave.
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 10:05 pm

R41nm4kER ::
Ne vidim razlog zasto bi se Kovalainen menjao vec na kraju ove sezone.Ne treba zaboraviti da mu je ovo tek druga sezona u f1.
Imao je puno pehova ove sezone, ali za vecinu nije kriv tako da se ne mogu dovoditi u pitanje njegovi vozacki kvaliteti.Za sada ima punu podrsku tima i mislim da niko ne razmislja o promeni vozacke postave.

Da složio bih se i ja sa ovim, jer kome treba promjena kad je idilična situacija trenutno u Mclarenu.

BTW: pozdrav prijatelju i dobrodošao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:17 am

Nakon Hockenheima, Heikki mi je jako porastao u očima. Svaka čast Heikkiju, takvi vozači nam trebaju. Clap
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 2:55 am

ma kakav Rosberg ljudi,Kova ostaje i iduce sezone ce biti u vrhu.To webber prica suplje price.Ima toga da bi Mercedes volio njemackog vozaca ali bilo bi previse da za britnansko-njemacki tim voze britanac i njemac Wink
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 4:49 am

Norbert Haug kaže da je Kova zvijezda u usponu.Drago mi je da tako misli jer to znaci da vjeruje u Heikkija Smile A i ovim iz Mercedesa demantuju veliku želju da dovedu njemca u tim(bas u vrijeme kada je Rosberg slobodan).Izgleda da im se Sutil dopao jer su vidjeli talenat u njemu,a ne zato što je njemac.Bila je i ranije priča da su htjeli Heidfelda umjesto Raikkonena,ali izgleda je sve šuplja... ko bi vise skontao istinu kad ovi novinari lazu kao psi lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 2:31 pm

Da bar nešto bude od Heikkija, vidjet ćemo iduće sezone, nadam se da će potvrditi ono: No wins, without finns! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ayrton
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
Ayrton


Muški Broj poruka : 72
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 15.07.2008

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 7:06 pm

..::Girl::.. ::
No wins, without finns! Smile



Pehar
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr/
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitimeČet Jul 31, 2008 2:10 am

Rosberg bi bio odličan za McLaren-Mercedes. Pola Finac, a pola Njemac Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Empty
PočaljiNaslov: Re: Willy Webber: Rosberg ide u McLaren   Willy Webber: Rosberg ide u McLaren Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Willy Webber: Rosberg ide u McLaren
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predstavljen McLaren MP4-23
» mclaren avatari
» McLaren Vs Ferrari

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: