McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hamiltonu 138 miliona

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Hamiltonu 138 miliona Empty
PočaljiNaslov: Hamiltonu 138 miliona   Hamiltonu 138 miliona Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 1:36 pm

Dobro obavještena televizijska stanica SPEED-TV obavještava da je Lewis Hamilton obnovio svoj ugovor sa McLarenom, koji mu garantuje ostanak u timu do 2012. godine. Ugovor je navodno vrijedan 138 miliona dolara.

U poredjenju s platom koju je dobijao u prvoj godini takmičenja za McLaren, Hamiltonovi prihodi skočili su za čak 700%, a u to nisu uračunati lični sponzorski programi.

Hamilton će tako od sada pa kroz naredne četiri godine od McLarena godišnje zarađivati 27 miliona dolara.
bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

Hamiltonu 138 miliona Empty
PočaljiNaslov: Re: Hamiltonu 138 miliona   Hamiltonu 138 miliona Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 12:46 am

pametno je to uradio mclaren,dugorocni ugovor sa Hamiltonom ce privuci veliki broj sponzora
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Hamiltonu 138 miliona Empty
PočaljiNaslov: Re: Hamiltonu 138 miliona   Hamiltonu 138 miliona Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 3:18 am

I zvanična potvrda Cool Speed tv je imala tacne informacije Smile

McLAREN I HAMILTON PRODUŽILI PARTNERSTVO

McLaren-Mercedes i Lewis Hamilton obnovili su postojeći ugovor i produžili partnerstvo za dodatnih pet godina, odnosno do 2012. godine.

Hamiltonu 138 miliona 1962

"Fantastično je što mi je Vodafone McLaren Mercedes produžio ugovor do 2012. godine," izjavio je Hamilton. "Iako je prethodna godina bila moja prva godina s timom u Formuli 1, s McLarenom i Mercedes-Benzom sam povezan od 1998. godine i osjećam da bih veoma lako mogao voziti za ovaj tim tokom svoje cijele F1 karijere.

U pravom sam timu kako bih se trkao za pobjede, te vozački i konstruktorski naslov šampiona u budućnosti. Pred nama će biti brojni izazovi, ali 100% sam pozitivan i uz prave sam ljude kako bismo ih savladali. Prvi od takvih izazova je sezona 2008," dodao je Britanac.

Idemo Pehar bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Hamiltonu 138 miliona Empty
PočaljiNaslov: Re: Hamiltonu 138 miliona   Hamiltonu 138 miliona Icon_minitimeSub Jan 19, 2008 3:51 am

Idemo Kovalainen Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hamiltonu 138 miliona Empty
PočaljiNaslov: Re: Hamiltonu 138 miliona   Hamiltonu 138 miliona Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hamiltonu 138 miliona
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: