McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VN SAD-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN SAD-a Empty
PočaljiNaslov: VN SAD-a   VN SAD-a Icon_minitimePet Jun 15, 2007 7:54 pm

1.slobodni trening
VN SAD-a Untitled1wa3md3
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

VN SAD-a Empty
PočaljiNaslov: Re: VN SAD-a   VN SAD-a Icon_minitimeNed Jun 17, 2007 11:44 pm

Ljudi moji kakva je ovo pustos na forumu pale
Utrka je bila odlicna.Ostvarili smo dvostruku pobjedu i ja sam jako sretan.ali nesto mi je mnogo nedostajalo a to je nas Kimi Sad zao mi je gledati kako se muci u onoj crvenoj kanti i jos uz to je poceo jako lose da vozi.volio bi da ga ponovo vidim u McLarenu.ovu dominaciju sam cekao vec par godina i kada je dosla otisao je vozac kojeg sam obozavao.. naravno da se radujem svakoj pobjedi,posebno dvostrukoj Pehar :no2: ali moram priznati da mi fali Kimi.
nadao sam se da ce biti bar na postolju danas.
sto se tice sezone McLaren je napravio ogroman korak.bolji smo od svih i tako ce vjerovatno biti do kraja sezone.od vozaca sam definitivno odabrao Hamiltona jer je djete McLarena i momak je fenomenalan.pravi racer Cool
go go Silver Arrows cheers
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

VN SAD-a Empty
PočaljiNaslov: Re: VN SAD-a   VN SAD-a Icon_minitimePon Jun 18, 2007 12:42 am

stvar je u tome što se vi javljate samo kad mclareni ostvare dvostruku pobjedu Neutral
Ja bih isto htjela da je kimi u mclarenu jer kako je tamo vozio...što jei zvlaičio iz bolida,a sada...OK danas je vozio odlično i meni je jako drago jer kad je prestigao Heidfelda Shocked Ono Kimi presteiže...Kimi leti stazom...najbrži krug...poput sna...samo još da podere massu i ja zadovoljna...Hamilton bravo!Tako mi je drago što je bio bolji od alonsa! Smile Samo naprijed!
Alonso... Laughing
Massa Suspect Basketball
Fisico lol!
Kimi Yahoo
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

VN SAD-a Empty
PočaljiNaslov: Re: VN SAD-a   VN SAD-a Icon_minitimePon Jun 18, 2007 1:29 pm

Prije svega jako zanimljiva trka.Borba unutar tima ce definitivno obiljeziti ovu sezonu.Od Lewisa ovo niko nije ocekivao.Momak je ekstra klasa.Pod pritiscima Alonsa mislio sam da ce popustiti,ali je jos jednom pokazao da smiren i brz pri najvecim pritiscima.Alonso je postao nervozan ali vjerujem da je profesionalac i da vise nece pricati kako Hamiltona forsiraju vise nego njega.Alonso je bio brzi u USA,ali nije prosao ispred na prvoj krivini i to ga je sigurno kostalo pobjede.
Sto se tice Kimija,on bi ove sezone mogao lako igrati ulogu Barrichella od prije par godina i ako je kao vozac mnogo bolji od Masse,jer je Ferrari otkad postoji imao pravilo da forsira jednog vozaca sto ce u daljem toku sezone vjerovatno biti Massa zbog te bodovne prednosti koju ima nad Kimijem(nadam se da grijesim,ali vidjecemo).
Sljedeca stanica Magny Course.Alonso mora pobjediti Hamiltona.Hamilton ce sve uraditi da nebude tako hmmm.... bice jako zanimljivo u Francuskoj Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Sponsored content





VN SAD-a Empty
PočaljiNaslov: Re: VN SAD-a   VN SAD-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VN SAD-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: GP Vikend-
Skoči na: