McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 McLaren Vs Ferrari

Ići dole 
+2
..::Girl::..
Hakkinen
6 posters
AutorPoruka
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSre Feb 28, 2007 5:29 pm

Britanac Lewis Hamilton vjeruje kako će se borba za Naslov u ovoj godini voditi jedino između McLarena i Ferrarija.

Oba tima su djelovala snažno na zimskim testiranjima, iako vjeruje kako je talijanska momčad ispred.
„Ja se nužno ne slažem sa time,“ rekao je Hamilton kada je bio upitan je li Ferrari brži tim.

„Svakako, u nekim testovima su djelovali vrlo snažno i bili su ispred nas.“

„Vjerujem kako imamo različitije programe. Mi ne znamo sa koliko oni goriva voze, oni ne znaju sa koliko mi, stoga smatram da je teško odrediti tko je brži, ali McLareni Ferrari su po meni glavni favoriti,“ rekao je Hamilton danas u Bahrainu.

Hamilton priznaje kako ne može dočekati da krene sa utrkama.

„Dugo već čekam! Ekstremno sam uzbuđen zbog Australije,“ dodao je.

„Ne mogu dočekati da dođemo u Australiju, nikad prije ondje nisam bio. To će biti moj prvi start u formuli 1.“

Hamilton je dodao: „Ja sam vrlo uvjeren da je bolid bolji nego prošle sezone, kao i motor. Imamo jak paket. Vidjet ćemo što će se dogoditi u prvoj utrci.“

„Smatram kako sada nitko nije pokazao svoje karte. Mi smo u dobroj poziciji, no još ima mnogo posla prije i tijekom sezone.“

Izvor: Velika Nagrada
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSre Feb 28, 2007 5:40 pm

Jedva čekam da ga vidim na njegovoj prvoj F1 trci Smile Mislim da će biti bolji na Evropskom tlu,jer odlično poznaje sve staze(još dok je vozio za F3).Ova sezona će biti jako zanimljiva,a dijelim mišljenje da će McLaren i Ferrari voditi glavnu riječ,kao nekada kada su se borili Hakkinen i Schumacher Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSre Feb 28, 2007 9:46 pm

Ovu izjavu potpisujem...ali naravno vjerujem da će ferrari i kimi odnjeti taj naslov bounce
Nazad na vrh Ići dole
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 3:09 am

Veoma tijesna borba izmadju Mclarena i Ferrarija,mada malu prednost dajem Mclarenu(valjda sto sam navijac)
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 3:41 am

mikah ::
Veoma tijesna borba izmadju Mclarena i Ferrarija,mada malu prednost dajem Mclarenu(valjda sto sam navijac)
weljcome mikah! Smile
Sigurno zato što navijaš daješ prednost mclarenu!Pa ja isto dajem prednost ferrariju zato što želim da kimi pobjedi! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 5:55 am

Samo ove sezone će Alonso imati prednost,jer će biti prvi vozač dok će Kimi morati prvo pobjediti Massu,pa tek onda u lov na Alonsa.U svakom slučaju ja sam ubjeđen da će Alonso i Raikkonen voditi glavnu riječ.Massa će po mom mišljenju izgubiti priključak za Alonsom i Kimijem već u prvoj trećini sezone.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 2:43 pm

Hakkinen ::
Massa će po mom mišljenju izgubiti priključak za Alonsom i Kimijem već u prvoj trećini sezone.
bilo bi to super,ali po testiranjima se vidi da je jak... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 3:45 pm

dijelim misljenje.samo ce Fernando i Kimi biti u borbi za naslov.Massa jos nije vozac tog kalibra da bi se mogao nositi sa njima.

edit: Massu bi svrstao u borbu za trece mjesto zajedno sa Hamiltonom i Kubicom
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimePet Mar 02, 2007 12:35 am

Bivši koordinator McLarena Jo Ramirez smatra da će glavni konkurent Alonsu za titulu biti Massa.Po dosadašnjim rezultatima,izgleda da se Massa bolje snalazi od Kimija,ali kao što sam već napisao.Tek na trkama će se vidjeti puno vozačko umijeće. Bilo bi veliko iznenađenje da Felipe bude bolji od Kimija Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimePet Mar 02, 2007 1:15 am

Hakkinen ::
Bivši koordinator McLarena Jo Ramirez smatra da će glavni konkurent Alonsu za titulu biti Massa.Po dosadašnjim rezultatima,izgleda da se Massa bolje snalazi od Kimija,ali kao što sam već napisao.Tek na trkama će se vidjeti puno vozačko umijeće. Bilo bi veliko iznenađenje da Felipe bude bolji od Kimija Suspect
da i provalio je da je massa bolji od kimija,to je provalio i žak! Suspect
ma ne nema šanse,kimi će bit bolji,ja se nadam! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimePet Mar 02, 2007 11:57 pm

Alonso: Ferrari je korak ispred svih


Svjetki prvak Fernando Alonso priznao je da je McLaren korak iza Ferrarija, i to samo dva tjedna prije starta sezone u Australiji.

"Smatram da je Ferrari pomalo ispred svih. Stvarno su brzi i konstanti. Smatram da će BMW, Williams, Renault i McLaren biti blizu po vremenima." rekao je Alonso po završetku zimskih testiranja u Bahreinu gdje su Ferrarijevi bolidi bili najbrži gotovo svaki dan. "Ne smijemo griješiti u Australiji jer se u tom slučaju nećemo boriti za sam vrh." upozorio je.

Brazilac Felipe Massa dominirao je testiranjima na Sakhiru gdje je Ferrari impresionirao svojom formom i konstantnošću. Kimi Raikkonen je također bio vrlo dobar na testiranjima, ali ne poput svog timskog kolege.

Alonso vjeruje da Massa i Raikkonen, koji je stigao kao zamjena za Michaela Schumachera, imaju jednake šanse za osvajanje naslova, nakon što se Brazilac pokazao iznimno brzim u novom F2007.

"Mislim da su 50-50." nastavlja Španjolac. "Svi su pomislili da će Kimi doći u Ferrari i postati broj jedan, no sada svi shvaćaju da je i Felipe jednako toliko brz. Za mene to nije iznenađenje i obojica mogu pobjediti."

Alonso priznaje da u McLarenu još nisu sigurni na kojim je područjima Ferrari bolji od njih, ali dvostruki svjetski prvak je siguran da britanska momčad može napraviti još poboljšanja prije početka sezone u Melbourneu.

"To nitko ne zna u ovom trenu. Ferrari je brži u jednom krugu, brži su i na duljim dionicama. Smatram da moramo poboljšati bolid – grip, snagu, što god to bilo." rekao je Alonso.

"I dalje učimo o gumama i poboljšavamo bolid po tom pitanju. Sigurno je da Ferrari ima bolji osjećaj za Bridgestone gume. No, svima je jednako."

"Zasigurno, prije Australije ćemo pokušati unaprijediti bolid. Preostaju nam dva tjedna rada u zračnom tunelu i tu možemo pronaći neko poboljšanje. Siguran sam da možemo nešto napraviti u ova dva tjedna."

Izvor:
www.bbf1s.com
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimePet Mar 02, 2007 11:57 pm

Isto kažu de la Rosa i Fisichella Peace
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 06, 2007 12:40 pm

Na maratonskom testu u Bahrainu, Pedro de la Rosa priznaje kako se McLaren ne boji Ferrarija.

Ovo su vjerojatno najbolji predsezonski testovi za McLaren otkada radim sa njima,“ rekao je De la Rosa.

„Oslonjivost je tijekom zimskih testiranja odlična, sa novim djelovima od MTC-a(McLaren Technology Centre) na stazi smo bili neprekidno, što nam je omogućilo brz napredak i program.“

„Svi naši dijelovi testirani su na preko tisuću kilometara,“ Španjolac je nastavio.

Mi smo svoju zadaću odradili i sada čekamo Australiju, gdje ćemo protiv bilo koga ostvariti pobjedu. Radim vrlo dobro sa Fernandom i Lewisom. Zapravo, imam osjećaj kao da su već dugo dio momčadi.“

izvor: velika nagrada

Idemo po pobjedu u Australiju Peace
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 06, 2007 4:35 pm

Hakkinen ::

Idemo po pobjedu u Australiju Peace
Hahaha vidjet ćemo Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeNed Mar 11, 2007 12:08 am

Jos malo pa australija Basketball sve osim pobjede McLarena bi me razocaralo.go Fernando cheers go Lewis cheers
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeNed Mar 11, 2007 12:55 am

McMax ::
sve osim pobjede McLarena bi me razocaralo.
nemoj da budeš razočaran... Sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeNed Mar 11, 2007 9:54 pm

Mene bi zadovoljilo i drugo mjesto Alonsa. On će barem toliko ugrabiti u Melbourneu.
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimePon Mar 12, 2007 5:21 am

Moramo dobro krenuti od samog početka.Ako budemo zaostajali za Ferrarijem(a vjerujem da nećemo),kasnije će mo ih jako teško dostići.Razvoj motora nije moguć,tako da će se svaki veći zaostatak na početku sezone bilo kojeg tima jako teško nadoknaditi.Na testiranjima smo bili odlični i u Melbourneu moramo pokazati da sa McLarenom ove sezone nema zezanja Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 13, 2007 12:27 pm

Alonso će u prvoj utrci u najmanju ruku osvojiti 3. mjesto. Podij bi bio dobar start u sezonu, jer McLaren će do Malezije primjeniti neke nove ideje na bolidu
Nazad na vrh Ići dole
McMax
F3 - Karting Šampion
F3 - Karting Šampion
McMax


Muški Broj poruka : 67
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 13, 2007 4:37 pm

kao sto sam napisao,ocekujem pobjedu.ako dodje do toga da lose krenemo nikakve ideje nas nece spasiti.zadnjih godina smo mogli vidjeti da oni koji budu najbolji na pocetku,obavezno uzimaju prvenstvo.
Nazad na vrh Ići dole
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 13, 2007 10:24 pm

McMax ::
kao sto sam napisao,ocekujem pobjedu.ako dodje do toga da lose krenemo nikakve ideje nas nece spasiti.zadnjih godina smo mogli vidjeti da oni koji budu najbolji na pocetku,obavezno uzimaju prvenstvo.

... 1999. nije bila tako davno

Al uglavnom bih se složio s tobom. Ali faktor će igrati i pouzdanost, a i ako je zaostatak stvarno jako mali, bilošto se može desiti
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeUto Mar 13, 2007 11:57 pm

McMax ::
kao sto sam napisao,ocekujem pobjedu.ako dodje do toga da lose krenemo nikakve ideje nas nece spasiti.zadnjih godina smo mogli vidjeti da oni koji budu najbolji na pocetku,obavezno uzimaju prvenstvo.
McLaren će biti jak garant,ali (uvijek ono ali Laughing ) ne smije se otpisati ferrari jer se pokazalo da su odlični,a Kimi u brzom bolidu je nepobjediv Smile Pobjednik će biti netko od ove trojke: Kimi,Alonso,Massa. A moglo bi i završiti ovakvim poretkom Dance
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSre Mar 14, 2007 3:48 am

Videcemo u Australiji gde se ko nalazi.Ja licno mislim da je Ferrari trenutno za nijansu bolji od McLarena ali verujem da ce Alonso izvuci maksimum iz bolida i mozda cak zabeleziti pobedu u Australiji.Vozaci koji ce se boriti za titulu su definitivno Kimi i Alonso.Massa je pokazao odlicne rezultate na testovima,ali ce verovatno biti stavljen u poziciju drugog vozaca nakon sto ga Kimi pobedi na prvih par trka.
Nazad na vrh Ići dole
dkisic6
MFK PG Champion
MFK PG Champion
dkisic6


Muški Broj poruka : 41
Datum upisa : 11.03.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 1:54 am

Ferrarijevo fleksibilno podvozje navodno postiže ground effect. Dobre vijesti za nas!
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitimeSub Mar 24, 2007 2:51 pm

dkisic6 ::
Ferrarijevo fleksibilno podvozje navodno postiže ground effect. Dobre vijesti za nas!
joj, samo se vi nadajte,nema ništa od toga.samo hoćete da zeznete ferrari kada su brži od svih. cheers Divv
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





McLaren Vs Ferrari Empty
PočaljiNaslov: Re: McLaren Vs Ferrari   McLaren Vs Ferrari Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
McLaren Vs Ferrari
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Massa: Ferrari je korak ispred svih

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: