McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dosao iz pakla

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
mikah
Karting vozač
Karting vozač
mikah


Broj poruka : 19
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 6:18 pm

eeeeeee evo me pirat
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 6:22 pm

mikah ::
eeeeeee evo me pirat
Smile
jos samo da se vrate ostali članovi i opet na okupu
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 3:10 am

mikah ::
eeeeeee evo me pirat
ooooo mikah druze Smile
dobro dosao nazad bravo
evo bas nagovaram mcmaxa da se vrati na forum ali kaze da je definitivno prestao pratiti f1.ja mislim (cuj mislim,znam Basketball )da je on nasao neku svabicu pa se provodi dok mu je zena jos kod staraca u bih i da zato nema vremena za forum geek
ako mi ne odgovori na forumu saljem zeni dokazni materijal Pivo
...e sad je samo pitanje vremena kada ce komentar uslijediti... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 6:06 pm

hehe, ma mora doc Surprised
šta je s bokyem?
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:13 am

Evo Bokija Very Happy Ljudi pa gde ste Smile
Sta to McMax mulja bre a ozenjen covek ccc pirat ja bi to Hakk sve prosledio zeni Razz
(at) Girl,hvala sto pitas za mene jer vidim da se ove fukare ne bi setile bar pitati gde je ccc No
(at) Sta se to gradi.Neki web site? Smile Kad ce bre Hakk da se konacno to izgradi.Gradis vec tri godine i nista.daj da pomognem da se to konacno zavrsi Wink
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:17 am

weee konačno Very Happy
Gdje smo? Ja sam uvijek tu Smile
što se tiče mxmaxa nije ok ako je istina, al hajde da više nešto bude od ovog foruma i da najavljena stranica konačno i bude napravljena Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:42 am

Jedino nasa Girl redovno posecuje forum.Vidim da su ostali opasno zakazali.Na zalost u tu grupu se mogu i sam uvrstiti Embarassed Ali obecavam potrudicu se da navratim cesce Wink
Sto se tice stranice ja sam ponudio pomoc.Mogu da ustupim mesto na serveru i da dam prostora koliko god bude potrebno.
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 2:46 am

Ma najbitnije je da se vrate stari članovi, da ponovno pokrenemo forum, što znači i redovno podjećivanje Wink
Fali ta stara ekipa Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 3:03 am

..::Girl::.. ::
Ma najbitnije je da se vrate stari članovi, da ponovno pokrenemo forum, što znači i redovno podjećivanje Wink
Fali ta stara ekipa Neutral
A ja bi dodao,fali tu i Kimi u ekipi Wink
Svi su sada Kimijevi navijaci,a kada mu je bilo najteze mi smo bili uz njega Wink
Gledam po forumima,oni koji ga najvise ispljuvase postase njegovi najveci fanovi sada.Da nije osvojio titulu nastavili bi po starom i pricali kako treba da ode iz Ferrarija jer je kako su pricali pijanac i baksuz... necu vise,ode u off topic Smile
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 4:08 pm

Boky ::
Evo Bokija Very Happy Ljudi pa gde ste Smile
Sta to McMax mulja bre a ozenjen covek ccc pirat ja bi to Hakk sve prosledio zeni Razz
(at) Girl,hvala sto pitas za mene jer vidim da se ove fukare ne bi setile bar pitati gde je ccc No
(at) Sta se to gradi.Neki web site? Smile Kad ce bre Hakk da se konacno to izgradi.Gradis vec tri godine i nista.daj da pomognem da se to konacno zavrsi Wink
Oooooo Boky Very Happy Very Happy Very Happy Pa gdje si covjece. Basketball Racunao sam ja na tvoju pomoc,ali i sam znas sta treba da bi se (sada vec gotov site) postavio na net. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimePet Nov 30, 2007 4:42 pm

Boky ::

A ja bi dodao,fali tu i Kimi u ekipi Wink
Svi su sada Kimijevi navijaci,a kada mu je bilo najteze mi smo bili uz njega Wink
Gledam po forumima,oni koji ga najvise ispljuvase postase njegovi najveci fanovi sada.Da nije osvojio titulu nastavili bi po starom i pricali kako treba da ode iz Ferrarija jer je kako su pricali pijanac i baksuz...
Istina.. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Boky
Karting vozač
Karting vozač
Boky


Muški Broj poruka : 42
Datum upisa : 14.03.2007

dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 3:50 am

Hakkinen ::
Boky ::
Evo Bokija Very Happy Ljudi pa gde ste Smile
Sta to McMax mulja bre a ozenjen covek ccc pirat ja bi to Hakk sve prosledio zeni Razz
(at) Girl,hvala sto pitas za mene jer vidim da se ove fukare ne bi setile bar pitati gde je ccc No
(at) Sta se to gradi.Neki web site? Smile Kad ce bre Hakk da se konacno to izgradi.Gradis vec tri godine i nista.daj da pomognem da se to konacno zavrsi Wink
Oooooo Boky Very Happy Very Happy Very Happy Pa gdje si covjece. Basketball Racunao sam ja na tvoju pomoc,ali i sam znas sta treba da bi se (sada vec gotov site) postavio na net. Wink
Znam druze.Posalji ti meni sve,a ja cu sve to da postavim na server.Cim dobijes ono objavljujemo domen Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dosao iz pakla Empty
PočaljiNaslov: Re: dosao iz pakla   dosao iz pakla Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dosao iz pakla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Forum Info :: Kritike,sugestije,prijedlozi,pohvale...-
Skoči na: