McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hakkinen se ponovno vraća

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Hakkinen se ponovno vraća Empty
PočaljiNaslov: Hakkinen se ponovno vraća   Hakkinen se ponovno vraća Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 2:23 pm

Bivši svjetski prvak, Mika Hakkinen, očekuje ponovni test za McLaren.

Prošle sezone Finac je vozio MP4-21 na stazi Catalunya. Ron Dennis je potvrdio kako su vrata McLarena za Hakkinena uvijek otvorena.

„Test je za mene najbolji način da shvatim što se događa iza scene. Htio bi pomoći momčadi. Mnogi ljudi ne mogu vjerovati kako baš ja mogu pomoći, nakon što sam izbivao iz formule 1 par godina, no mi bismo mogli imati velik dan testiranja. Mogu skupiti mnogo podataka za tim. Naočito, najbrži vozač ne može reći kako se osjeća u bolidu i što bi trebali poboljšati.“

Mika Hakkinen ponovno će testirati, no datum još uvijek nije određen.

„Iako nismo odredili datum, Ron Dennis priznaje kako su mi vrata McLarena otvorena. Testirat ću ponovno, no ne znam gdje i kada.“

velika-nagrada.hr
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Hakkinen se ponovno vraća Empty
PočaljiNaslov: Re: Hakkinen se ponovno vraća   Hakkinen se ponovno vraća Icon_minitimePet Apr 20, 2007 2:31 am

Odlična vijest Smile Jedva čekam da ga ponovo vidim u bolidu.Samo ovaj put očekujem mnogo bolje rezultate Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
 
Hakkinen se ponovno vraća
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DTM - Hakkinen pobjedio na EuroSpeedway Lausitz-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: