McLaren Fan Klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McLaren Fan Klub

McLaren Fan Forum
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Massa: Ferrari je korak ispred svih

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Massa: Ferrari je korak ispred svih Empty
PočaljiNaslov: Massa: Ferrari je korak ispred svih   Massa: Ferrari je korak ispred svih Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 9:59 pm

Momčadi formule 1 ovog tjedna u Bahrainu odrađuju posljednji veliki test prije početka sezone, a Ferrarijev vozač Felipe Massa uvjeren je da je njegova momčad korak ispred svih ostalih.

Ferrari dominira na testiranjima na Sakhiru, a Massa ne dvoji o kvaliteti priprema za nadolazeću sezonu. Na pitanje smatra li da je Ferrari u ovom trenu ispred McLarena i BMW Saubera, Massa je rekao: "Zasigurno. O njima je u ovom trenu teško govoriti, no čini se da smo prilično jaki i da imamo dobar paket. Nadam se da će tako i ostati."

"Napravili smo veliki korak unaprijed po pitanju postavki i aerodinamike. Mislim da smo napravili jako dobar posao kada usporedite prvi dan testiranja u Bahrainu prošlog tjedna i ovotjedna testiranja. Posebno s novim aerodinamičkim paketom za kojeg smo oktrili da bolji na ovim gumama."

"Moram reći da sam stvarno zadovoljan i optimističan. Spreman sam za prvu utrku."

Massa vjeruje da će njemu i Kimiju Raikkonenu ove godine najveći izazivač biti Fernando Alonso u McLarenu.

"Pobjedio je u posljednja dva prvenstva i vrlo je dobar vozač koji je imao dobre nastupe kroz posljednje dvije godine." objasnio je. "Zato će na njega svi paziti."

Govoreći o svojim razmišljanjima za 2007., Massa je rekao da je optimističan i da želi nastaviti s formom iz druge polovice prošle godine, koja mu je pomogla da osvoji treće mjesto u vozačkom poretku. No, kada je u pitanju naslov prvaka, Massa nije previše rječit i ne rasipa se najavama i obećanjima.

"Vidite, ja nisam tip koji voli reći 'Da, ja ću pobjediti'. Ja jednostavno nisam takav. Samo ću nastaviti puno raditi, kao što sam cijelo vrijeme radio."

"Na kraju krajeva, osvajanje naslova ne znači samo da ste brzi i jaki. Trebate sve zajedno složiti. Posebno sreću, konzistentnost i brzinu. Nastojat ću sve to spojiti i ako osvojim naslov, bit ću najsretniji čovjek na svijetu."

www.bbf1s.com
Nazad na vrh Ići dole
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Massa: Ferrari je korak ispred svih Empty
PočaljiNaslov: Re: Massa: Ferrari je korak ispred svih   Massa: Ferrari je korak ispred svih Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 10:00 pm

a što reći nego TOOOOOOOOOOO!!!!!!!! Peace
Nazad na vrh Ići dole
Hakkinen
Administrator
Administrator
Hakkinen


Muški Broj poruka : 249
Lokacija : Banja Luka
Zanimanje : Programer
Raspolozenje : :)
Datum upisa : 27.02.2007

Massa: Ferrari je korak ispred svih Empty
PočaljiNaslov: Re: Massa: Ferrari je korak ispred svih   Massa: Ferrari je korak ispred svih Icon_minitimePet Mar 02, 2007 12:44 am

Ferrari je dosta dobar na ovim zadnjim testiranjima.Vidljivo je da su ostvarili napredak što se tiče aerodinamike.Australija je pred nama i tek tamo će se vidjeti ko se bolje pripremio za sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mclaren.co.nr
..::Girl::..
F3 - Dallara Mercedes
F3 - Dallara Mercedes



Ženski Broj poruka : 325
Datum upisa : 28.02.2007

Massa: Ferrari je korak ispred svih Empty
PočaljiNaslov: Re: Massa: Ferrari je korak ispred svih   Massa: Ferrari je korak ispred svih Icon_minitimePet Mar 02, 2007 1:14 am

Hakkinen ::
Ferrari je dosta dobar na ovim zadnjim testiranjima.Vidljivo je da su ostvarili napredak što se tiče aerodinamike.Australija je pred nama i tek tamo će se vidjeti ko se bolje pripremio za sezonu.
da,a po svemu se čini da će se za pobjedu boriti ferrari,mclaren i renault
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Massa: Ferrari je korak ispred svih Empty
PočaljiNaslov: Re: Massa: Ferrari je korak ispred svih   Massa: Ferrari je korak ispred svih Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Massa: Ferrari je korak ispred svih
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» McLaren Vs Ferrari

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
McLaren Fan Klub :: Formula 1 :: Aktuelno-
Skoči na: